Chemia coraz częściej chce być EKO(postrzegana)

Niemieckie kosmetyki to jedne z pierwszych, które ukazały się w popularnych sieciach handlowych i przemawiały do konsumentów ekologicznymi hasłami. Oto na polski rynek wchodzi kolejny producent - za późno? czy akurat w porę, ponieważ Polacy potrzebują ekologicznych rozwiązań?
Środki do domowego użytku - na ile ekologiczne? Środki do domowego użytku - na ile ekologiczne?

Firma Mellerud od ponad 30 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku niemieckim jako producent i dystrybutor specjalistycznych środków do czyszczenia oraz konserwacji. Filozofia przedsiębiorstwa opiera się na tworzeniu najnowocześniejszych środków czyszczących o wysokiej skuteczności, dbając jednocześnie o środowisko naturalne.

W trosce o wysoką jakość oferowanych produktów, Mellerud stworzył własny dział badawczy, w którym zespół ekspertów pracuje nad autorskimi formułami, udoskonala istniejące receptury, a także monitoruje przestrzeganie ścisłych norm jakościowych. Dziesięciolecia badań i zaawansowanych prac zapewniają ciągły postęp technologiczny oraz know – how, dzięki którym Mellerud utrzymuje silną pozycję lidera na rynku.

Wczesne identyfikowanie trendów oraz potrzeb klientów umożliwia stały rozwój produktów oraz ich dopasowanie do oczekiwań nabywców. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci mają pewność, że otrzymują najskuteczniejsze produkty dostępne na rynku, które jednocześnie są bezpieczne w użytkowaniu, a także przyjazne dla środowiska naturalnego.

Skuteczne rozwiązania nie tylko dla domu

W skład marki Mellerud wchodzą cztery linie środków czyszczących. Wiodąca linia klasyczna, przeznaczona jest do usuwania pleśni, mchu, osadów wapniowych oraz innych uciążliwych zabrudzeń oraz pielęgnacji różnego rodzaju specyficznych powierzchni, takich jak stal szlachetna, płyta ceramiczne czy marmur. Kolejne linie to Villa Mellerud, specjalizująca się w środkach przeznaczonych do pielęgnacji ogrodu, tarasu, balkonu oraz otoczenia przydomowego, Mellerud Caravan dedykowana przyczepom kempingowych oraz nowa linia Mellerud bio, która w swoim składzie posiada w głównej mierze ekologiczne komponenty. Zastosowanie w produkcji tak ścisłej specjalizacji sprawia, że produkty marki Mellerud skutecznie rozwiązują problemy, z którym borykają się konsumenci.

Informacja prasowa producenta
Poprosiliśmy o dokładną specyfikację produktów i ich próbki - jak tylko poznamy wyniki, to się z Wami nimi podzielimy!
Bezpośrednie zakupy: środki na pleśń